Xiaojingao pramonės zona, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Kinija

[apsaugotas el. paštu]

EN

Vaikų tyrinėjimo žaidimų projektai

Amirplay

vaikų tyrinėjimo žaidimų projektai

Vaikų raidos treniruotės yra sukurtos atsižvelgiant į vaikų ypatybes, pasitelkiant mokslinį trimatį derinį, kad būtų suformuotas naujos kartos vaikų veiklos centras, skirtas pramogoms, sportui, mokymuisi, kūno rengybai apskritai. Didžioji dauguma vaikų mėgsta gręžti, laipioti, čiuožti, ridenti, purtyti, siūbuoti, šokinėti, purtyti, o didžioji dalis tokio tipo vaikų ugdymo treniruočių susideda iš vertikalioje erdvėje įrengto projekto kirtimo ir įvairaus pastatymo. įvairių sunkumų, itin jaudinančio lygio, kad vaikai patirtų kopimą į aukštį, pajustų jaudulį įveikiant kliūtis. Ugdykite vaikų valią, meskite iššūkį sau ir stimuliuokite potencialią vaikų raidos sritį. Daugiausia tinka 4-15 metų vaikams ir paaugliams.


Saugumas

Įsitikinkite, kad gaminio apdaila yra nepriekaištinga, be jokių aštrių daiktų, kietų daiktų ir kitų dalykų, kurie gali lengvai pakenkti vaikams.

Draudžiama lipti ir jėga tempti apsauginį tinklą.


Reguliarus saugos tikrinimo sąrašas

ar apsauginis kanalas ir ugnies kanalas yra atidaryti. 

nesikaupia degios ir sprogios nuolaužos.

 ar aplink nėra gaisro pavojaus, šalia vaikų žaidimo įrenginių nestatykite židinių, elektrinių šildytuvų ir kitų šildymo įrenginių.

ar sensta elektrifikavimo įrangos laidai, galimos trumpojo jungimo problemos.

Kiti saugos reikalavimai, pramogų įranga turi būti išstatyti saugos ženklais reikiamose vietose ir akį traukiančioje padėtyje. Saugos ženklai skirstomi į keturis tipus, tokius kaip draudžiamieji ženklai (raudona), įspėjamieji ženklai (geltona), instruktuojantys ženklai (mėlyni), skubūs ženklai (žali). 


priežiūra

Visų pirma, turi užtikrinti, kad pati įranga būtų švari ir tvarkinga, ar jos viduje ir apačioje yra šiukšlių ar dulkių, jei yra, prašome pašalinti. 

Esant šaltam orui, plastikines dalis reikia patikrinti, ar jos pasenusios ir neskilusios.

Elektros įranga visada turėtų patikrinti, ar reikia pridėti ar pakeisti tepalą, ypač alyvos slėgio sistema gali tiesiogiai paveikti normalų įrangos veikimą, o oro slėgio sistema turėtų patikrinti, ar oro kompresoriaus ir cilindro įleidimo ir išleidimo angos nėra užblokuotos. 

Elektros įranga atkreipia dėmesį į laidų aspektą, turi primygtinai reikalauti kas savaitę patikrinti grandinės, pakeisti senstančias dalis ir laidus, išspręsti saugos pavojus. 

                       

Žiūrėti visas nuotraukas
Kodėl verta rinktis mus
  • Konkurencingos santaupos
  • Vidaus dizaino komanda
  • Pro instaliavimas
  • Gaukite finansinę pagalbą

Ar norite sužinoti daugiau apie Jump Area?

Skambinkite: +86-15858526929
Užduokite savo klausimą
Susiję dalykai
Prašom
palikti
žinutė
Home
PRODUKTAI
E-mail
Kontaktinė informacija