Xiaojingao pramonės zona, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Kinija

[apsaugotas el. paštu]

EN

Dunk zona

Amirplay

Dunk zona

Aprašymas

High-altitude dunking, using the rebound force of the vidaus batutas to leap the ball into the basket, easily transformed into a dunk master fancy dunking area: to meet the wishes of all fans who desire to dunk but are not capable of doing so.


Batuto dunksinimo prasmė

Tai visapusiška batuto sporto šaka, kuri apjungia jėgą, įgūdžius, taktiką ir pramogas, labai praturtina batuto sporto aikštyno raštus. labai praturtina batutų sporto aikštelės raštus.

Jis ne tik paveldi tradicinį krepšinį, bet ir pramuša tradicinį žaidimo režimą.

Su batuto elastingumu žaidėjai gali daryti ką nori kaip tigras.

Atliekant visokius „dunking“ judesius, galima maksimaliai išryškinti žaidėjų gyvybingumą ir laisvę.


Batuto dunksų struktūra

Batuto kaušo sritį sudaro batuto paviršiaus tinklelis, batuto paviršius ir batuto plieninis rėmas tarp spyruoklinės jungties yra išklotas minkštais maišeliais, kad būtų išvengta traumų. Vienas batuto tinklinio paviršiaus galas nustatomas pagal vaikus, o suaugusiems sportininkams – du skirtingo aukščio krepšinio rėmai.

Visa batuto įdubimo zona yra aptverta 1.2 m aukščio apsauginiu tinklu, kuris užtikrina, kad jis nebus išmestas už saugos zonos ribų


Saugos patarimai

Būkite atsargūs, kad visą laiką nekabintumėte ant krepšio. Vienu metu ant batuto paviršiaus gali stovėti tik vienas žmogus. Nešokinėkite pirmyn ir atgal tarp gretimų batuto lovų


priežiūra

Batutų parko darbuotojai turėtų reguliariai prižiūrėti ir išbandyti visą pramogų įrangą, ji turi būti reguliariai prižiūrima pagal techninės priežiūros kodeksą, o aptiktos problemos ar pažeidimai turi būti laiku pataisyti ir pakeisti.

Žiūrėti visas nuotraukas
Kodėl verta rinktis mus
  • Konkurencingos santaupos
  • Vidaus dizaino komanda
  • Pro instaliavimas
  • Gaukite finansinę pagalbą

Ar norite sužinoti daugiau apie Jump Area?

Skambinkite: +86-15858526929
Užduokite savo klausimą
Susiję dalykai
Prašom
palikti
žinutė
Home
PRODUKTAI
E-mail
Kontaktinė informacija